216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szürkületi fények, 1900 körül

449. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

Szürkületi fények, 1900 körül

pasztell, papír

31*41 cm

j.j.l.: Rónai