216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Akt zöld lepellel

239. Szánthó Mária (Szeged, 1902 - Budapest, 1994)

Akt zöld lepellel

olaj, vászon

80*60,5 cm

j.b.l.: Szánthó Mária