216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Velencei részlet gondolákkal

277. Tonyi L. jelzéssel, 20. sz. első fele

Velencei részlet gondolákkal

olaj, karton

71,5*100 cm

j.j.l.: Tonyi L.