283. Suppantschitsch, Maximilian (Wien, 1865 - Krems an der Donau, 1953)
Árvíz Marchfeldben, 1906
olaj, vászon kartonra ragasztva
25*41 cm
j.j.l.: Marchfeld 16 IX.09. Suppantschitsch
ho.: autográf felirat