216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Árvíz Marchfeldben, 1906

283. Suppantschitsch, Maximilian (Wien, 1865 - Krems an der Donau, 1953)

Árvíz Marchfeldben, 1906

olaj, vászon kartonra ragasztva

25*41 cm

j.j.l.: Marchfeld 16 IX.09. Suppantschitsch

ho.: autográf felirat