642. Tálalószekrény
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, 1 db kulccsal, üvegek pótoltak, kisebb sérülésekkel
188*127*64,5 cm