216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tálalószekrény

642. Tálalószekrény

magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, 1 db kulccsal, üvegek pótoltak, kisebb sérülésekkel

188*127*64,5 cm