216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Parasztlány, 1950

290. Demjén Attila (Dicsőszentmárton, 1926 - Budapest, 1973)

Parasztlány, 1950

olaj, vászon

100,5*75 cm

j.b.l.: Demjén A. 1950 VI.