216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keretóra

657. Keretóra

osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, római számos, percbeosztásos, naptármutatós számlap, jelzett: "Jus. Stock in Wien", faragott, aranyozott díszítéssel, ingával, 2 db kulccsal, kis sérüléssel

56*45 cm