216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Konyhában,1963

467. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Konyhában,1963

olaj, vászon

80*71 cm

j.j.l.: Holló L. 1963