216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falusi utca I.

429. Szigeti Jenő (Budapest, 1881 - 1944)

Falusi utca I.

pasztell, papír

51*70,5 cm

j.b.l.: Szigeti Jenő

Kiállítva és reprodukálva: Magyar Nemzeti Galéria, Vasilescu gyűjtemény, 2001.