216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágcsendélet almákkal

532. Böhm Lipót (Budapest, 1916 - Budapest, 1995)

Virágcsendélet almákkal

olaj, farost

50*60 cm

j.b.l.: Poldi