216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Templombelső, 1900

214. Spányik Kornél (Pozsony, 1858 - Budapest, 1943)

Templombelső, 1900

olaj, vászon

106*80 cm

j.j.l.: Spányik C. M. 1900