216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Rabbi portré, 1915

200. Szemelka, J. jelzéssel

Rabbi portré, 1915

olaj, karton

33*19,5 cm

j.b.f.: J. Szemelka Poirudne 1915 VIII.