216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ligetes táj birkanyájjal

266. Molnár József (Zsámbék, 1821 - Budapest, 1899)

Ligetes táj birkanyájjal

olaj, karton

32*40,5 cm

j.j.l.: Molnár J.