407. Faragó József (Esztergom, 1866 - Berlin, 1906)
Karikatúrák művészekről, politikusokról, 56 db VÉDETT - NO EXPORT
akvarell, fedőfehér, papír
280*205 mm
j.j.l. és b.l.: Faragó