216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Karikatúrák művészekről, politikusokról, 56 db VÉDETT - NO EXPORT

407. Faragó József (Esztergom, 1866 - Berlin, 1906)

Karikatúrák művészekről, politikusokról, 56 db VÉDETT - NO EXPORT

akvarell, fedőfehér, papír

280*205 mm

j.j.l. és b.l.: Faragó