216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nagybánya látképe, 1933

262. Sztelek Norbert (Pusztaszentjakab, 1884 - Nagybánya, 1956)

Nagybánya látképe, 1933

olaj, vászon

56,5*108 cm

j.b.l.: Sztelek Norbert 933