216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ház a fák között, 1900 körül

433. Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 - Budapest, 1932)

Ház a fák között, 1900 körül

olaj, vászon fára ragasztva

37,5*26,5 cm

j.b.l.: Gulácsy L.