216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csendélet cseresznyével, 1849

128. Schemerl, V. jelzéssel

Csendélet cseresznyével, 1849

akvarell, fedőfehér, papír

395*320 mm

j.j.l.: V. Schemerl 1849