216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csendélet naranccsal és citrommal

559. Hantai Simon (Bia, 1922 - Párizs, 2008)

Csendélet naranccsal és citrommal

akvarell, papír

305*215 mm

j.j.l.: Hantai