216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lovas a folyóparton, 1818

138. I. Z. monogrammal

Lovas a folyóparton, 1818

akvarell, papír

315*450 mm

j.j.l.: I. Z. 1818

ho.: Árverési Csarnok raglap