505. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)
"Gesztenyefa- Ábrahámhegyi park", 1956
pasztell, karton
50*65 cm
j.j.l.: BA (ligatúrás), ouvre katalógus szám: 1956/81, Proveniencia: Lerner János fotográfus gyűjteményéből
kiállítva: Bernáth Aurél gyűjteményes kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1956. okt. kat. sz. n., Gesztenyefa, Ábrahámhegy, Bernáth Aurél gyűjteményes