216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Gesztenyefa- Ábrahámhegyi park", 1956

505. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

"Gesztenyefa- Ábrahámhegyi park", 1956

pasztell, karton

50*65 cm

j.j.l.: BA (ligatúrás), ouvre katalógus szám: 1956/81, Proveniencia: Lerner János fotográfus gyűjteményéből

kiállítva: Bernáth Aurél gyűjteményes kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1956. okt. kat. sz. n., Gesztenyefa, Ábrahámhegy, Bernáth Aurél gyűjteményes