216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet szőlővel

319. Gaál Ferenc (Debrecen, 1891 - Los Angeles, 1956)

Asztali csendélet szőlővel

olaj, vászon kartonra ragasztva

55*67 cm

j.j.l.: Gaál F.