216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágoskert, 1931

334. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Virágoskert, 1931

akvarell, papír

405*310 mm

j.b.l.: Berkes A. 1931