216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keleti utcarészlet

281. Kaufmann, Karl (Neuplachonitz, 1843 - Bécs, 1901)

Keleti utcarészlet

olaj, vászon

53*42 cm

j.j.l.: H. Carmier