216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zsolnay Vilmosné portréja, 1894

196. Zsolnay Júlia (Pécs, 1856 - Pécs, 1950)

Zsolnay Vilmosné portréja, 1894

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Zsolnay Júlia 1894 (ligatúrás)