216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kétajtós szekrény

654. Kétajtós szekrény

osztrák, 19. sz. vége, feketére pácolt fa, sárgaréz és ón berakással, öntött sárgaréz veretekkel, hátoldala alakított

170*130*57 cm