216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Párizsi részlet

509. Diener Dénes Rudolf (Nyíregyháza, 1889 - Budapest, 1956)

Párizsi részlet

pasztell, papír

57*69 cm

j.j.l.: Diener Dénes Paris