216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mocsaras táj ősszel

184. Darnaut, Hugo (Dessau, 1851 - Bécs, 1937)

Mocsaras táj ősszel

olaj, vászon kartonra ragasztva

54*80 cm

j.b.l.: H. Darnaut