216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Madarak - párkép

86. Német festő, 19. sz. közepe

Madarak - párkép

olaj, vászon

94*74 cm és 95,5*70 cm

j.j.l.: az egyiken A .....eck (töredékes)