216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Dekorterv, 1912

568. Nikelszky Géza (Szatmárnémedi,1877 - Pécs,1966)

Dekorterv, 1912

akvarell, papír

260*290 mm

j.k.l.: Nikelszky 1912 VIII. 14. D 5752 (formaszám)