216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet cserepes virággal

513. Cseh István (Cegléd, 1916 - Budapest, 1975)

Asztali csendélet cserepes virággal

olaj, falemez

39,5*50 cm

j.j.l.: Cseh I.