216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Városrészlet télen

414. Mattioni Eszter, Hollósné (Szekszárd, 1902 - Budapest, 1993)

Városrészlet télen

olaj, vászon

56*60 cm

j.j.l.: Mattioni E.