216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ambros Tuscany és felesége portréja, 1851

134. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Ambros Tuscany és felesége portréja, 1851

ceruza, papír

265*205 mm

j.n. ho.: német nyelvű felirat, Wien 1851