216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szüret Vác vidékén, 1859

167. Canzi Ágost Elek (Baden bei Wien, 1808 - Pest, 1866)

Szüret Vác vidékén, 1859

gouache, papír

185*270 mm

j.j.l.: Canzi Ágost 859