417. Magyar festő, 20. sz. első fele
Kert fákkal, 1940-es évek
akvarell, papír
630*470 mm
Reprodukálva: Verba Andrea: Paizs Goebel Jenő művészete, Gondolat Kiadó, Budapest, 2009., 241. o.; Kiállítva: Budapesti Történeti Múzeum 2009.