216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kert fákkal, 1940-es évek

417. Magyar festő, 20. sz. első fele

Kert fákkal, 1940-es évek

akvarell, papír

630*470 mm

Reprodukálva: Verba Andrea: Paizs Goebel Jenő művészete, Gondolat Kiadó, Budapest, 2009., 241. o.; Kiállítva: Budapesti Történeti Múzeum 2009.