216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falusi idill, 1863

166. Jankó János (Tótkomlós, 1833 - Budapest, 1896)

Falusi idill, 1863

olaj, vászon

68,5*55,5 cm

j.j.l.: Jankó János, ho. autográf felirat: Jankó 863