216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sétáló pár

488. Tichy Kálmán (Rozsnyó, 1888 - Budapest, 1968)

Sétáló pár

akvarell, kréta, papír

185*110 mm

j.b.l.: Tichy K.