216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Napfényes Taormina, 1925

329. Bayer (Bajor) Ágost

Napfényes Taormina, 1925

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Bayor Ágost Taormina 925