216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Bem a nagyszebeni ütközetben

12. Styka, Jan (Lvov, 1858 - Róma, 1925) után

Bem a nagyszebeni ütközetben

színezett litográfia, papír

700*950 mm

j.n. b.l.: festette Styka, ho.: Könyves Kálmán Kiadó cédula a nyomaton