216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szemtől szemben

547. Uitz Béla (Mehala, 1887 - Budapest, 1972)

Szemtől szemben

rézkarc, papír

32,5*42,5 cm

j.j.l.: Uitz B. (a metszeten)