216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Táj pásztorral, 1957

264. Fáy Győző (Újpest, 1918 - )

Táj pásztorral, 1957

olaj, vászon

60*89 cm

j.j.l.: Fáy Győző 1957