216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Szerelem ünnep" 1922

567. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)

"Szerelem ünnep" 1922

rézkarc, papír

95*120 mm

j.j.l.: Patkó 922, b.l.: Watteau "Szerelem ünnep" próbanyomat