216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Maár Antalné, Kőnig Mária portréja

126. Magyar festő, 19. sz. második fele

Maár Antalné, Kőnig Mária portréja

akvarell, papír

100*75 cm

sárgaréz keretben; ho.: felirat