216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lovas kocsi a kastélyparkban

185. Lengyel - Reinfuss Ede (Barka, 1873 - Budapest, 1942)

Lovas kocsi a kastélyparkban

olaj, vászon

33*44 cm

j.b.l.: Lengyel Reinfuss E.