216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tavaszi falurészlet, 1959

436. Móritz Sándor (Celldömölk, 1924 - Stockholm, 1966)

Tavaszi falurészlet, 1959

olaj, vászon

69*85 cm

j.j.l.: Móritz 1959