216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Klarisszák épülete Pozsonyban, 1922

413. Schubert Ernő (Bácsfa, 1903 - Budapest, 1960)

A Klarisszák épülete Pozsonyban, 1922

pasztell, papír

52*40,5 cm

j.b.l.: Schubert E. 922