216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy portréja

121. Donát János Dániel (Klosterneuzell, 1744 - Pest, 1830)

Ifjú hölgy portréja

olaj, vászon

60*47 cm

j.j.k.: Donáth J. (töredékes)