216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Dunakanyar a visegrádi várral, 1911

270. Várady Gyula (Sárosoroszi, 1866 - Komárom, 1929)

A Dunakanyar a visegrádi várral, 1911

olaj, vászon

57*70 cm

j.j.l.: Várady 1911