216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Koltai parasztpár", 1942

259. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)

"Koltai parasztpár", 1942

olaj, vászon

66*75,5 cm

j.b.l.: Balla Béla

ho.: kiállítási cédula