216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ruhásszekrény pár

650. Ruhásszekrény pár

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, polcos és akasztós, 1 db kulccsal

169*110*55 cm