216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy portréja, 1884

140. Szűcs J. jelzéssel

Ifjú hölgy portréja, 1884

ceruza, papír

725*565 mm

j.j.l.: Szűcs J. fényképről 884